Z našich hospod: jsme včera seděli na žofíně a kreslili vodní živočichy, při debatě rozliš sépii od krakatice.

blog · hledej · uživatelé · nejčtenější · login 4. 8. 2020, 13:05
DUB
16
Když se hraje mač, třísky lítaji
napsal Tepr dne 16.04.2006, 13:06
A je tady report ze sobotního mače fanoušků Nymburka proti fanouškům Kolína v hokeji. Byl to už třetí ročník vzájemnejch zápasů, v předchozích dvou duelech Nymburk vždycky prohrál (1:7 a 6:11) a tak jsme šli na led s tim, že letos už musíme konečně vyhrát. Zápas měl oproti předchozím dvoum ročníkům nečekaně dobrou úroveň, takže se na to dalo dívat nejen jako na šou, ale i jako na hokej ;). O atmosféru se starali kotle jak Kolína (Liška boys), tak Nymburka (s Prochorem za bubnem). V úvodu jsme sice měli tlak, ale góly dával Kolín a ještě navíc v oslabení, takže jsme v čase 11:09 tekli už 0:2 a vypadalo to, že se bude historie opakovat, jenže ještě do konce třetiny jsme stihli nejen otočit ale dokonce i odskočit, když v čase 19:59 dával Lukáš Volf už na 5:2. Druhou třetinu se hra vyrovnala a přiostřila, takže se celkem hodně vylučovalo a několikrát i za krosček zezadu na mantinel ... každopádně po dvou třetinách svítil na ukazateli stav 9:5. V závěrečný třetině se Kolín snažil o vyrovnání, ale oba týmy si připsali po dvou gólech, takže na konec to bylo 11:7 a mohli jsme slavit první vítězství nad Kolínem!

Branky: 12.57 R. Marvan (J. Volf, J. Marvan), 17.18 Mariánek (J. Marvan, R. Marvan), 17.32 J. Marvan (Teper, R. Marvan), 18.18 Teper (R. Marvan, J. Marvan), 19.59 L. Volf (Vlasák), 26.07 Kořínek (L. Volf, T. Koníček), 28.45 L. Volf (J. Marvan), 33.52 (T. Koníček, Pácal), 37.59 Vlasák (T. Koníček), 44:22 R. Marvan (Mariánek), 59.19 (Vlasák, T. Koníček) - 9.46 Stránský, 11.09 Stránský (Procházka), 30.25 Stránský (Veselý), 35.06 Tomandl (Morávek), 36.53 Tomandl (Procházka), 53.27 Procházka (V. Koděra, P. Koděra), 56.03 Synek (Štoček)
Rozhodčí: Skořepa, Cicvárek
Vyloučení: 6:5